MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ DO NAS
+48 61 822 05 58

DESIGN GROUP

Firma Sound & Space jest specjalistyczną firmą projektową której podstawowy profil działalności ukierunkowany jest na projektowaniu budynków użyteczności publicznych gdzie aspekt akustyki w istoty sposób decyduje o jakości obiektu.

Założona w 1997 roku działalność, oferuje kompleksowe usługi projektowe dla wszystkich typów obiektów ze szczególnym uwzględnieniem oper, filharmonii, teatrów i sal wielofunkcyjnych. Posadamy duże doświadczenie projektowe w zakresie remontów i przebudów obiektów zabytkowych sal widowiskowych.

Stosujemy unikalne interdyscyplinarne i kompleksowe podejścia do projektowania, które pozwala nam zapewnienie naszym klientom harmonijnych rozwiązań projektowych odpowiednich do budżetu oraz potrzeb projektu. Nasza praktyczna zdolność do rozwijania w sposób skoordynowany pomysłów i rozwiązywania problemów projektowych prowadzi do tworzenia projektów inowacyjnych o wysokiej jakości technicznej wykonanych opracowań. Z satysfakcją odbieramy zaufanie i uznanie repliki zegarków dla naszej pracy od licznego grona klientów 

Działalność firmy Sound & Space odbywa sie w trzech podstawowych obszarach twórczych:  Architektuta; Akustyka; Technologia widowiskowa.

KONTAKT
zadzwoń do nas
61 822 05 58
wyślij do nas fax
61 825 65 27
Mapka dojazdu
Sprawdź jak dojechać do nas
NASI PARTNERZY
LOGO Sound And Space
Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych